KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534356
nr 1453 4356
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kvinna vid pianot. Ej signerad. Olja på pannå, 8x6,5, yttermått inklusive ram: 17x16 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:10:50
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
7
1.400 kr
8
7
1.600 kr
8
8